Aktualności

Warsztaty wokalne z Dorotą Miśkiewicz

15-17 września odbędą się warsztaty wokalne z Dorotą Miśkiewicz w ramach XVI Hanza Jazz Festiwal w CK105 w Koszalinie, przy ul. Zwycięstwa 105.

Dorotą Miśkiewicz
Nieprzerwanie od 2018 r. zwyciężczyni rankingu Jazz Top magazynu "Jazz Forum” w kategorii wokalistka roku. Kompozytorka, autorka tekstów, pomysłodawczyni projektu PIANO.PL, podczas którego w kameralnych duetach z towarzyszeniem Atom String Quartet zaprezentowało się z nią kilkunastu wybitnych pianistów.   
Nagrywała z Cesarią Evorą, ma na swoim koncie współpracę z Nigelem Kennedym, Davidem Murrayem, Louisem Winsbergiem, Kepą Junkerą, Toninho Horta, Tomaszem Stańko i całą plejadą artystów polskiej sceny muzycznej.
Zakotwiczona w jazzie, wypływała na szerokie wody eksperymentów. Szczególnie bliska jest jej muzyka brazylijska, czego wyrazem była m.in. płyta Caminho. Interesującym eksperymentem była także płyta Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci nagrana z grupą Kwadrofonik, specjalizującą się w wykonawstwie muzyki współczesnej. Wydała 8 autorskich płyt - w tym album Nasza Miłość nagrany wspólnie z tatą Henrykiem i bratem Michałem. Niezliczona jest także liczba kolaboracji, w których brała udział na zaproszenie innych artystów.

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: radoslaw.czerwinski@ck105.koszalin.pl .

W tytule maila prosimy wpisywać „Hanza – warsztaty”.
W treści maila prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku i telefonu kontaktowego.

Osoby zainteresowane zajęciami zapewniają sobie we własnym zakresie wyżywienie oraz nocleg.
Uczestnicy poniżej 12-ego roku życia mogą uczestniczyć w warsztatach tylko pod opieką opiekuna/osoby dorosłej/rodzica.

Warsztaty są nieodpłatne.

Udział w zajęciach wziąć może maksymalnie 10 osób!

Na zgłoszenia oczekujemy do końca sierpnia lub do zamknięcia listy uczestników.

powrót

© CK105 Koszalin. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk